Ensaid modevakschool Rotterdam
Violetta Voortmantel 06-46232150viola.voortman@gmail.comWij verzorgen op verschillende lokaties zoals Rotterdam, Capelle a/d IJssel, Den Haag en Amsterdam opleidingen in het modevak. De opleidingen worden gegeven via het ENSAID systeem.Het opleidingsprogramma werkt met een getrapt systeem, waarbij alle technieken, die bij het modevak worden gebruikt, behandeld worden.
Het opleidingssysteem bestaat uit een onderbouw en een bovenbouw.
De onderbouw begint met het leren patroontekenen, knippen en het maken van eenvoudige kledingstukken o.a. kinderkleding. De moeilijkheidsgraad neemt steeds toe en het laatste onderdeel is het mantelvak.
Verder is het behalen van een diploma mogelijk voor Coupeuseleidster (herenvak).
Modiste (hoeden,tas, handschoenen en sieraden).
Handwerkontwerpster (het tekenen en uitwerken van verschillende handwerken).
Lerares (didactiek) met dit diploma mag je les gaan geven voor de Ensaid modevakschool maar ook in een clubhuis of voor een andere modevakschool.Voor de afzonderlijke onderdelen wordt steeds examen gedaan, voordat men aan een nieuw onderdeel begint.Examens zijn niet verplicht.Elke maandag, dinsdag van 12.30 tot 14.30 een inloopmiddag. Voor de ochtend even een afspraak maken.Voor informatie maar ook voor het gebruik van de "naaistudio"Bel of mail voor informatie 06-46232150viola.voortman@gmail.com
Openbaar vervoer tram lijn 2 en 20. Buslijn 76 halte Smeetlandsedijk.
Per auto bent u in 10 minuten op de Coolsingel en in 5 min zit u op de snelwegen ring Rotterdam Forum http://car.messageboard.nl/37083/index.phpMenu
- Ensaid modevakschool R'dam
- Ensaid opleiding Den haag
- Ensaid opleiding Amsterdam
- Ensaid Capelle a/d IJssel
- Introductie
- Starterscursus kleding maken
- De opleiding
- Fashion styling en design
- Marokkaanse kleding naaien
- Modiste / handwerkontwerpen
- Patroontekenen
- Strippenkaart
- Woensdagochtend les
- Workshops technieken
- Lingerie
- Naaien voor meiden
- Kleding laten maken op maat.
- Kleding vermaken
- lestijden opleiding
- Thuis cursus
- Samples
- Naailessen, Knip naailessen
- Kortingspas
- Goede doelen
- Huisregels
- Geschiedenis
- English sewing classes
- HcH